Reference

Názory našich zákazníků
 
Mívala jsem problémy s očima po dlouhé práci na počítači, v suchém vzduchu nebo větru. Dostupné oční kapky pomáhaly zřídka. Pak jsem objevila výrobky firmy SOLIHA. Používám masku na oči i deku. Je úžasné, jak krásně si odpočinu a ulevím od bolestí a únavy. Určitě doporučuji.
 

Jana, Nový Jičín 2018

......................

Když jsem poprvé slyšela o dece Soliha byla jsem nedůvěřivá. Ale zvědavost mě předčila a já ji vyzkoušela. Byla jsem nadšená, deka mě přesvědčila. Mám ji na sobě vtuto dobu když píšu! Zabalím se do deky kdykoliv mám těžký den, necítím se dobře, bolí mě svaly nebo si chci jen odpočnout. Když mám deku na sobě, cítím teplo a uvolnění. Můj manžel a syn take rádi deku používají. Někdy si pod ní vlezeme všichni protože, se nemůžeme dohodnou komu zrovna padne ?

Nemám věděcké vzdělání abych mohla vysvětlit léčivé kvality této deky , ale jako zákazník stojím za kvalitami tohoto produktu a ráda je doporučuji rodině a přátelům. Věřím, že budete spokojeni s vašim rozhodnutím si deku koupit. Přeji hodně zdraví!
 

Lana 50 let, ředitelka školy, Praha – 2018


......................

Můj čtyřletý syn se při prvním příznaku nemoci či únavy zachumlá do deky a odpočívá. Instinktivně cítí jak moc mu deka pomáhá a tak po ni šáhne kdykoliv si potřebuje odpočinout, nabít se energií nebo mu není dobře.

Deka je nejlepší lék na únavu a přetrvávající migrény. Stačí si dát bandanu a zabalit se do deky na 20 minut při počáteční bolesti hlavy a migréna se nikdy nerozjede. Při únavě je 20 minutový odpočinek jako několika hodinový spánek. Vřele doporučuji jako denní lék k rychlému nabytí sil.

Deka je nepostradatelným pomocníkem při celém těhotenství. V prvním trimestru mi výrazně pomáhala při celodenních nevolnostech a neustálém omdlévání. Ve druhém trimestru jsem překonala každodenní únavu dvacetiminutovým spánkem pod dekou Teď ve třetím trimestru mi pomáhá večer usínat i přes syndrom neklidných nohou a uklidní ještě nenarozené miminko že nekope a dovolí mi v klidu usnout. Absolutní “Must have” pro všecnhy nastávající maminky.
 

Tereza 37 let, finanční ředitelka, Praha 2018

......................

Rád bych doporučil všem , kteří jako já trpí bolestmi bederních či krčních obratlů, aby si vyzkoušeli výrobek firmy SOLIHA.

Jsem rád, že jsem se i přes počáteční nedůvěru rozhodl ke koupi jejich produktů (přikrývka, šátek), neboť bez použití medikamentů mi dokážou ulevit jak od bolestí, tak i špatného usínání. Děkuji moc!!

Jenda - 67 let, Kunín 2018


......................

Jmenuji se Světlana a chtěla bych se s vámi podělit o své zkušenosti s používáním porduktů Soliha. Nemám ráda nemoci a proto se snažím těmto stavům zabránit různými způsoby. Co se týče výrobků používám deku a bandanu již dva roky. Jednu deku máme pod prostěradlem a druhou se přikrýváme. Po klidném spánku se ráno probouzíme příjemně odpočati. Bandanu používám obzvlášť během období virových infekcí a vážu si ji na krk jako šátek, všimla jsem si, že má úžasnou vlastnost chránit.
 

Světlana 54 let, , Praha – II.2018

......................

Poprvé jsem tomu nemohla uvěřit, ale je to pravda. Přikrývám se dekou hlavně při učení a večer když druhý den píšeme test. Jsem potom o 100% vyspanější a všechny informace , které jsem se předešlý večer naučila pořád mám. Ta deka je zázrak! Cítím se pod ní uvolněná, jako by se mi rozpustily všechny svaly.
 

Zuzka, 14 let, Turkovice – VII.2018


......................

Již 18 let trpím revmatoidní artritídou, která provází bolesti I při změnách počasí. Od té doby co se ke mne dostala deka z látky Screentex se mé tělo pod Dekou Premium dokáže úplně uvolnit a i bolesti ustoupí. Vím že mě deka nevyléčí, ale pocity uvolnění které vnímám při zabalení žádná medikace nedokáže Deka nepomáhá jen při bolestech fyzických ale také u psychického vyčerpání. Při zabalení v kombinací s bandanou se už po půl hodině cítím spokojenější. Děkuji Soliho a Screentex!

Jitka 68 let, důchodce, Opava 2017

......................

K odstranění bolestí zejména v bederní páteři, používám matraci z „turmaniové“ keramiky. Po roce užívání se mi páteř zlepšila, ale další půl rok ne a ne se zbavit zbytkové mírné bolestivosti v oblasti dolních hrudních obratlů. Přikrytím se navíc Dekou Light, během dvou dnů veškerá zbytková bolestivost páteře zmizela. Toto lze vysvětlit tím, že tkanina SCREENTEX, vedle odrážení anomálního elektromagnetického smogu od těla, odráží zpět ono tělu příznivé dlouhovlnné infračervené záření a tím zmnohonásobuje účinky původního terapeutického záření turmaniové keramiky. Kromě toho, při používání Deky Light pociťuji ještě hlubší relaxaci a hlubší spánek – v noci jsem se budíval po jedné spánkové vlně (90 min.) a nyní až po 2 – 4 spánkových vlnách.
 

MUDr. Pavel Chýle, CSc., Praha 2017


......................

Od dětství jsem se aktivně věnoval různým sportům. Během trénování, když mi bylo 21 let, jsem si vážně zranil páteř. Pak vyšlo najevo, že v bederní části byly na dvou místech deformovány meziobratlové ploténky. Musel jsem zanechat aktivní sportování na dlouhou dobu a začít s léčením páteře. Během roku, nejhorší bolest v bederní páteři ustoupila, avšak zcela vyléčit páteř se nedařilo. Vše se změnilo, když jsem začal používat Deku Premium z bio-aktivní tkaniny Screentex. Doslova, během prvního týdne aplikace deky, bederní bolesti začaly znatelně ustupovat.

Za měsíc bolest zcela ustala. Vymizel neustálý pocit omezení v bederní části páteře a začal jsem se pravidelně zabývat sportem. Stačí mi, se do deky zabalit na 30 – 45 minut a namáhané svaly se zregenerují. Kromě toho, již sedm let používám Soliha Bandanu. Vždy ji používám při práci s počítačem. Jsem schopen pracovat u počítače 5 – 6 hodin bez pocitu unavených očí či tíže v hlavě, což je charakteristické při práci s počítačem.

Moje dcerka si zvykla nosit Bandanu vždy, když se dívá na televizi či na obrazovku počítače

Obecně, dle mého názoru, výrobky Soliha z bio-aktivní látky Screentex jsou nenahraditelné pro kohokoli, kdo se snaží vést aktivní a zdravý způsob života.
 

Vlad 47 let, Praha 2017

......................

Mám vnuka, který špatně spal, byl neklidný a nesoustředěný. Od svých známých jsem se dozvěděla o dece z bio-aktivní látky Screentex. Rozhodli jsme se ji vyzkoušet. Dali jsme vnukovi Deku Light do postýlky jako prostěradlo. Postupně během krátké doby začal můj vnuk lépe spát a stal se klidnějším. Nyní je Alexovi 8 let, kluk velmi dobře roste je zdravý a veselý. Chci všem říci, že vše je v našich rukou! Hlavně včas vidět, slyšet, ověřit a jednat!

Děkujeme firmě SOLIHA za její výrobky z bio-aktivní tkaniny Screentex.
 

Larisa 52let, pracující důchodkyně, Praha 2017

NEWSLETTER

Nenechte si ujít nové produkty a akce Soliha